Hakkımızda

1988 yılında Çakmak Polikliniği ile sağlık sektörüne giriş yapan Erdem Grubu, 1994 yılında açmış olduğu ilk Hastahanesi, Ümraniye Erdem Hastahanesi ve 2009 yılında hizmete başlayan Çamlıca Erdem Hastahanesinden sonra 2011 yılında açılışını yaptığı Sağlık Koleji ile eğitim sektörüne giriş yaptı.

2015 yılında Avrupa Yakasındaki ilk hastanesi Güneşli Erdem Hastahanesini açan Erdem Grubu 2015-2016 eğitim öğretim döneminde ise Erdem Anaokulu, ilkokulu , Ortaokulu ve Anadolu Lisesi ile açıldı.

 Erdem Koleji; Çekmeköy de ormanlık alan ile iç içe  dört dönümlük arazi üzerinde altıbin metrekarelik kapalı alanda faaliyet gösteren kampüsünde anaokul, ilkokul, ortaokul ve Anadolu Lisesi olarak hizmet vermektedir. Hem şehrin merkezinde hem de doğa ile iç içe olan yerleşkede öğrencilere kalıcı öğrenmelerini gerçekleştirebilecekleri özgür bir ortam sunmaktadır.

Erdem Koleji; 2020-2021 Eğitim-Öğretim Döneminde,  Dünyanın yaşadığı Dijital dönüşüm sürecinde ülke olarak yaklaşan kırılmada söz sahibi olabilmek adına, Ümraniye Esenşehir’de Özel Erdem Yazılım Anadolu Lisesi’ni hizmete açtı. Teknoloji sınıflarında uygulama ve proje ağırlıklı çalışan, laboratuvar derslerinde yazılım geliştirme, veri analizi ve dijital tasarım konularında uzman mühendislerden ders aldıkları bir ortamda geleceğe yön verecek olan yazılım ve algoritma bilen öğrenciler yetiştirmektedir.

Bizler Erdem Grubu olarak, Erdem’li bir gelecek için, öğrencilere verilen sürdürülebilir eğitim sistemi ile bağımsız düşünen, sorgulayan, araştıran; çeşitli sosyal aktivitelerle desteklediğimiz çocuklarımızı yaratıcı, kollektif üretim yapan bireyler olarak Aldığı eğitim ışığında; geleceğe yön veren, toplumumuza karşı her alanda sorumlu liderler yetiştirmeyi hedefliyoruz.