Kayıt

EGS ile eğitim alan bir öğrencinin velisi olabilmeniz için sizi de okulumuza kahve içmeye davet ediyoruz.

YENİ NORMALİN EN İYİ TERCİHİNİ YAPIN!

ERDUS uzaktan eğitim sistemiyle Türkiye'deki en iyi uzaktan eğitim performansını sergileyen Erdem Koleji, "Her Şartta En İyi Eğitim" için sizleri bekliyor. Sağlık Bakanlığının yönlendirmeleri ve Erdem Hastanesi uzman doktorlarının görüşleriyle  okulumuzda her türlü hijyen tedbiri alınmıştır. Yüz yüze görüşmelere ek olarak online kayıt görüşmeleriyle de öğrencilerinize güzel bir geleceğin kapılarını hep birlikte aralayabiliriz. Randevu için: 0216 640 05 40 no'lu telefonu arayabilir ya da aşağıdaki ön kayıt formunu doldurabilirsiniz.

NEDEN ERDEM
Okulumuzda EGS (Erdemli Gelişim Sistemi) adını verdiğimiz bütünsel eğitimi ve yapılandırmacı eğitim yaklaşımını temel alan özgün bir sistem uygulanmaktadır. Erdem Kolejinde eğitim, teorik bilginin öğrenciye aktarılmasını en aza indirgeyerek pratik bilgilerin yaparak, yaşayarak uygulanması ile ilerler. Öğrenciler, öğrendikleri akademik bilgiyi çeşitli atölyelerde aktif rol alarak ve uygulayarak pekiştirme şansı elde ederler. Öğrencilerde merak uyandırılarak neyi değil, nasıl öğrenecekleri gösterilerek her çocuğa keşfetme ve deneyimleme fırsatı sunulur. Okulumuzun eğitim anlayışı, ezber gerektiren sıralama sınavlarının kaygı düzeyine getirilmediği, kişisel zamanın çalınmadığı, öğrenme sürecinin önem kazandığı bir eğitim sistemi üzerine kurulmuştur. Farklı okul uygulamaları ile dikkat çeken okulumuzda orman masal günleri yapılmakta, bant tiyatrosu ile kişisel gelişime katkı sağlanmakta, robotik kodlama, eğlenceli bilim, bisikletli okul ve okulda kamp uygulamaları ile eğitim çeşitlendirilmektedir.

Aşağıdaki formu doldurun, 2021-2022 Eğitim Öğretim Döneminde avantajlı ücret seçenekleri ile öğrencinizin EGS eğitimi alabilmesi için sizi arayalım. 

VELİ BİLGİLERİ
Adı Soyadı:
E-mail Adresi:
Cep Telefonu:
ÖĞRENCİ BİLGİLERİ
Adı Soyadı:
Doğum Yılı:
Gideceği Sınıf:
Sizinle iletişime geçebilmemiz için lütfen formu gönderiniz.