Hakkımızda

Hakkımızda

ÖZEL ERDEM ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ

Hakkımızda

”ÖNCE ERDEM'E, SONRA DÜNYAYA...”

''İNSANA HİZMET ERDEM'DİR'' sloganıyla 27 yıl önce yola çıkan grubumuz bugün Çakmak,Çamlıca ve Güneşli'de olmak üzere; 3 hastahane, 2 diyaliz merkezi, 1 ağız ve diş sağlığı merkezi ile 7 gün 24 sağlık hizmeti sunmaktadır.

2011-2012 Eğitim-Öğretim döneminde,hizmet alanını genişletmek amacıyla eğitim alanında da imkan,tecrübe ve birikimlerimizi milletimizin hizmetine sunmak üzere Esenşehir'de Özel Erdem Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'ni açtık.

6 Yılda büyük aşamalar kaydederek bugünlerimize ulaştık.Erdem ailesi olmalırdan gurur duyduğumuz harika mesleki eğitim kadromuz ve mükemmel sinerji yakaladğımız kültür dersleri öğretmenlerimiz,kendi örf, kültür ve ahlaki değerlerimizi yaşatmak adına okul içerisinde sağladığımız disiplin, fiyat ve ödeme politikalarımız, sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz, öğrencilerimize kendi hastahaneler grubumuzda staj imkanı sağlayan tek Anadolu Sağlık Meslek Lisesi olmamız sebebiyle bugün kendi alanımızda İstanbul'un en çok rağbet edilen en prestijli okuluyuz...

Hastahane ve okul olarak aynı grupta yer almanın yararlı etkilerinin farkındayız.Staj öğretmenlerimiz,hastahane yöneticilerimiz, usta öğreticilerimiz ve okul yönetiminin koordineli ve sistemli iletişimi sayesinde staj eğitiminde en üst noktadayız. Bu nedenle hep söylediğimiz bir cümle var:

''ERDEM'Lİ OLMAK AYRICALIKTIR.''